Nieustanna Koronka

27.VI. AD.2016

Błogosławieni miłosierni, Bracia i Siostry,

ukochany Apostolacie Ratunku Konającym!

          Z wielką radością i nadzieją pragnę Wam wszystkim oznajmić, że to właśnie dziś, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, uruchamiamy naszą nową i ulepszoną wersję KzK. Od dziś nosi ona nazwę: 

„Nieustanna Koronka do Bożego Miłosierdzia za Chorych, Cierpiących i Konających”. 

          Wierzę głęboko, że ten dzień uruchomienia Nieustannej Koronki nie jest zbiegiem okoliczności, a wielkim planem Bożym na nadchodzący czas. Niech Matka Boża, która nieustannie wstawia się za nami, będzie patronką w tym modlitewnym dziele. Będziemy nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Boże miłosierdzie przecież nie ma żadnych granic, a Rok Miłosierdzia szczególnie formuje i otwiera nasze oczy i serca na ludzkie problemy, potrzeby, choroby, cierpienia psychiczne i fizyczne, agonię i często wielomiesięczne konanie. Tę całą ludzką „nędzę” otoczmy naszym ‚cudem modlitwy’. 

          Od dziś każdy może wysyłać na niżej podany nr telefonu - SMS - z - Imieniem - osoby potrzebującej. Będziemy się modlić za wszystkich Imiennie znanych, ale i tych nieznanych z Imienia, czyli za: NN. Nie trzeba nic więcej pisać! Na Chwałę Bożą:

 

518 687 518

 

          Moim pragnieniem było, aby ten numer telefonu odpowiadał numeracji „Dzienniczka” naszej św. Faustyny, swym przesłaniem, głębią, nadzieją. Teraz nadszedł czas, abyście poznali jego treść, jego przesłanie:

Cytat z "Dzienniczka" nr 518

(210) + Kiedy przed Dniem Zadusznym poszłam na cmentarz o szarej godzinie, cmentarz był zamknięty, jednak uchyliłam trochę drzwi i powiedziałam, że - jeżeli czego żądacie, duszyczki, chętnie wam zadośćuczynię, o ile mi na to reguła pozwoli. - Wtem usłyszałam te słowa: Spełnij wolę Bożą. My o tyle jesteśmy szczęśliwe, o ile spełniłyśmy wolę Bożą.

Cytat z "Dzienniczka" nr 687

W pewnej chwili, kiedy przechodziłam korytarzem do kuchni - usłyszałam w duszy te słowa: Odmawiaj nieustannie tę koronkę, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wielkiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesznikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego. Pragnę, aby poznał świat cały miłosierdzie Moje. Niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufają Mojemu miłosierdziu.

          Niech te fragmenty Dzienniczka przysporzą Wam radości ale i zachęty do wypełnienia woli Bożej. Źródłem, do którego napływają - Imiona - potrzebujących, jest Bazylika Bożego Miłosierdzia w Krakowie, Łagiewnikach, czyli Światowe Centrum Kultu Bożego Miłosierdzia, dzieło naszego św. Jana Pawła II.

„Spełnij wolę Bożą”!

          Jeśli chcesz się zapisać do "Nieustannej Koronki do Bożego Miłosierdzia za Chorych, Cierpiących i Konających", lub utworzyć 'promień miłosierdzia' i otrzymywać SMS z Imieniem osoby potrzebującej modlitwy, skontaktuj się telefonicznie z Koordynatorkami ARKi:

Niedziela - Krystyna tel. 697 999 975
Niedziela - Barbara 880 503 549
Poniedziałek - Sabina 696 621 004
Wtorek - Barbara 608 838 927
Środa - 
Środa - Jadwiga tel. 699 912 540
Czwartek - Anna tel. 533 022 997
Czwartek - Agata tel. 882 178 012
Piątek - Teresa tel. 603 135 925
Sobota - Elżbieta tel. 502 089 248

lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

          Wybierz dzień (dni) w tygodniu, w którym (w których) możesz odebrać SMS z Imieniem osoby potrzebującej. Modlitwę: Koronkę do Bożego Miłosierdzia, czy inne modlitwy (polecam modlitewnik ARKi - „Pieczęć Miłosierdzia”) możesz odmówić w dowolnym czasie wybranego dnia. Proszę jednak o Twoją jak najszybszą pomoc modlitewną. 

          Jeśli natomiast podołasz sam, pośród swoich znajomych, bliskich, sąsiadów itd. utworzyć własną grupę modlitewną, czyli 'promień miłosierdzia', któremu będziesz wysyłał/ła otrzymany SMS z Imieniem potrzebującego; wtedy, po porozumieniu się z Koordynatorkami ARKi otrzymasz certyfikat, nasze podziękowanie i szczególne Boże błogosławieństwo z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, Łagiewnikach.

          Z 'promienia miłosierdzia’, które utworzysz, ktoś następny z Twej listy może znów sam utworzyć własny 'promień miłosierdzia' i tak w nieskończoność… Dlatego też nasza modlitwa staje się nieustanna, ona nie ma granic czasu, granic kontynentów, staje się otwarta na cały świat! Na każdy wymiar czasu.

Dołącz do ARKi i stań się 'promieniem miłosierdzia'.

Ks. Piotr Mikołaj Marks, opiekun duchowy Apostolatu Ratunku Konającym

Plakat

PLAKAT__ABORCJA_07_2018.jpg

ULOTKA_STR_1_4_N_KoronkazK_07_2018.jpg

ULOTKA_STR_2_3_N_KoronkazK_07_2018.jpg


 

Pobierz plakaty i ulotki (kliknij na linku poniżej prawy przycisk myszy i wybierz "Zapisz jako"):
Plakat 1
Plakat 2
Ulotka 1
Ulotka 2
 

   

Wyślij SMS  

518 687 518

wyślij SMS z imieniem osoby konającej

więcej informacji 

   

Modlitewnik  

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem modlitewnika, zadzwoń pod nr tel.
603 135 925 
lub 880 503 549
   

Motto ARKi  

Na chwałę Bożego Miłosierdzia i na ratunek wszystkich dusz!

   
© Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach